قیمت فوم بتن

باکیفیت ترین و بهترین قیمت فوم بتن را از سام استون بخواهید . ما اینجا هستیم تا به هر سوالی یا نگرانی احتمالی پاسخ دهیم. ما همچنین از هر گونه بازخوردی که مایل به ارائه آن هستید قدردانی میکنیم. این فقط از طریق روابط نزدیک و گفتگو مداوم با مشتریان ما است که ما قادر به ارائه خدمات بهتر به نیازهای شما هستیم.

پورفوم – بتن فوم
Porofoam طیف وسیعی از بتن فوم کم تراشه طراحی شده به طور خاص برای voidfill، تثبیت و دیگر برنامه های سبک وزن است.

بتن فوم
مزایا عبارتند از:
بسیار مایع و خودسنجی
می توان پمپ کرد
سبک وزن
Freeze / Thaw Resistant
خواص الکتریکی
گسترش بار
کاهش نیروی انسانی
خطر ناپدید شدن سقوط

بتن فوم دارای مواد بسیار تراکم و کم تراکم است که دارای 80٪ هوا می باشد. این به طور کلی خود تنظیم، خود سازگاری و ممکن است پمپ شود. خطر انقباض پلاستیک و یا حل و فصل حل و فصل به طور قابل توجهی پایین تر از بتن استاندارد است.

Porofoam با استفاده از مواد افزودنی CEMEX تولید می شود و در محدوده وسیعی از تراکم ها و قدرت های فشرده در دسترس شما قرار می گیرد تا با توجه به کاربرد و نیازهای شما مناسب باشد. این محصول به راحتی بدون فشرده سازی مورد نیاز قرار می گیرد و می تواند توسط واحدهای تولید فوم تولید شده در محل خود تولید و یا در کامیون ها تحویل داده شود.

برنامه های بتنی فوم
بتن فومشی ایده آل برای پر کردن حفره ها مانند مخازن سوخت های غیر مجاز، سیستم های فاضلاب، خطوط لوله و دریچه ها – به ویژه اگر دسترسی دشوار است. این یک محیط شناخته شده برای بازگرداندن ترانشه های جاده ای است. برنامه های کاربردی عبارتند از:

VOIDFILL – پرکننده مواد جامد چگالی کم برای ارائه یک راه حل تک مهندسی. این ماده از لحاظ تراکم، قدرت، و یا هر دو عملکرد را تضمین می کند. بنابراین تراکم و قدرت لایه ساختمانی را می توان در یک عمق بیشتر در یک راه حل یک بار در مقایسه با مواد پر کننده سنتی کنترل کرد.

حفره های ناخواسته:
خطوط لوله
کانالهای خدمات و شفت
سینکول
ساختارهای غیرقانونی:
Culverts و مترو
فاضلاب مجزا
زیرزمین و زیرزمین بالاتر
تثبیت سازه:
آبرفت های پل
تثبیت تونل
نشریات
عایق پر کردن:
چگالی کم عایق بندی شده
عایق پر می کند تا خانه های بیشماری را به خانه ببرد
ROADFILL – یک ماده مجدد کارآمد و مقرون به صرفه که مطابق با قانون آثار جاده ها و خیابان ها است. 1991 Roadfill Porofoam به عنوان FCR Classes C2 و C4 در دسترس است. هیچ ارتباطی با Porofoam وجود ندارد بنابراین می توان به طور کامل در یک عملیات مجددا قرار گرفت. همچنین نیازی به تجهیزات تراکم وجود ندارد.

جاده
بازگشایی موقت در خیابان ها و بزرگراه ها
حفاظت از خدمات دفن شده
بازسازی جاده
TANKFILL – دارایی انعطاف پذیر تر Porofoam Tankfill اجازه می دهد تا تخلیه کنترل شده به مخازن با نقطه ورود محدود شده است. هوا و گاز در مخزن بتدريج توسط بتن فومي آواره شده است. پورفوم به دلیل پر شدن سلولی، مستعد نفوذ از آلاینده های خارجی است. Porofoam Tankfill با دستورالعمل های ساختمان برای مقاومت در برابر آتش مطابقت دارد. برنامه های کاربردی:

Tankfill
پر کردن بنزین و مخازن نفت خام
پر کردن مخازن آب و فاضلاب
پر کردن سیلوهای بارگیری شده
اطلاعات فنی بیشتر
تراکم و استحکام
Porofoam می تواند متناسب با نیازهای شما باشد، تیم فنی ما یک طراحی ترکیبی مناسب برای درخواست شما ایجاد می کند. Porofoam می تواند نقاط قوت تا 20 N / mm 2 را بدست آورد و فرایند تولید منحصر به فرد ما اجازه می دهد تا ما طیف گسترده ای از تراکم های خشک را از 300kg / m 3 تا 2000kg / m 3 تولید کنیم . برای نقاط قوت و ضخامت خارج از این محدوده، تیم ما با شما کار خواهد کرد تا یک راه حل ارائه دهید. .

راهنمای بتنی FOAM
پورفوم می تواند به صورت افقی، عمودی یا به طور مستقیم در لایه های عمق تک لایه تا 1 متر قرار گیرد تا ساختار مورد نیاز هوای مورد نیاز را حفظ کند. طبیعت مایع Porofoam اجازه می دهد تا بتن آزاد جریان را به حتی کوچکترین فضاهای آن را بسیار مناسب برای برنامه های voidfill. پورفوم می تواند توسط یک پمپ بتن متعارف یا پمپ استاتور روتور پمپ شود. ماده معمولا به مدت 2/3 ساعت پس از مخلوط شدن با فوم (به شرایط محیط بستگی دارد) مایع است. Porofoam همچنین ویژگی های رسوب گذاری را نشان نمی دهد که ممکن است با مواد پرکننده دانه ای ایجاد شود که باعث می شود پرکننده بسیار پایدار تر باشد.

انواع مشخصات
بسته به نوع و کاربرد، بتن فوم Porofoam می تواند با یا بدون دانه بندی درشت عرضه شود. ساختار حباب پایدار را می توان به سه روش به سه دسته تقسیم کرد:

با مخلوط کردن یک فوم پیش ساخته شده به یک مخلوط پایه ملات پس از مخلوط کردن یا در محل، امکان دستیابی به تراکم فوق العاده کم.
با اضافه کردن افزودنی های مخصوص تهیه شده هوا به بتن در طول فرآیند مخلوط کردن. این به طور کلی مقدار هوای نفوذی بین 10 تا 25 درصد را تولید می کند. مواد حاصل از آن به عنوان بتن هوادهی با هوا (HAC) یا مخلوط هوادهی بالا (HAM)
با افزودن افزودنی های فوم به مخلوط پایه ملات پس از مخلوط کردن یا در محل. این باعث می شود که سطح بالاتری از هوا جذب شده از مخلوط هوای جذب شده و در نتیجه چگالی کمتر باشد.
ویژگی های بتنی فوم و مزایای آن
مزایای دولت پلاستیک
بتن فوم یک ماده متنوع و کاربردی است که می تواند متناسب با نیازهای مختلف پروژه و شرایط عملیاتی باشد:

ویژگی
فواید
تولید شده در کارخانه یا محل کار.
قرار دادن فوری در تحویل
ذخیره سازی مورد نیاز نیست
حفظ قابلیت کارکرد.
طیف گسترده ای از مخلوط ممکن است.
قابل تنظیم برای برآورده شدن نیازهای خاص
تراکم و قدرت کنترل شده.
پر کردن سلولی
کمتر مستعد نفوذ از آلاینده های خارجی است.
بهبود کار
خواص آزاد، اما همجوشی بتن فوم، مزایای زیادی را به همراه می آورد:

ویژگی
فواید
آسان به محل و پایان.
نصب تک مرحله ای، به سادگی پور و سطح.
کاهش هزینه های کار و نظارت.
گیاه مخصوص (مانند فشرده ساز، ویبراتور) مورد نیاز نیست.
نرخ کنترل قرار دادن برای اطمینان از مناسب بودن برای هر ویژگی بارگیری.
پمپاژ
بتن فوم می تواند فواصل قابل توجهی پمپاژ کند و می تواند توسط پمپ بتن معمولی یا پمپ استاتور روتور (معمولا به عنوان یک پمپ کرم نامیده می شود) قرار می گیرد. .
خود سازگاری و خودسانسنجی.
ایده آل برای ترانشه های غیر قابل دسترس که در آن فشردگی دشوار یا غیرممکن است.
اجازه می دهد تا تخلیه کنترل شده به دهانه های باریک.
به طور کامل فضای خالی را پر می کند، از جمله جیب های زیرین.
خطوط لوله را کاملا احاطه کرده و محافظت می کند.
بازسازی مجدد ترانشه عملیاتی.
به دلیل بسته شدن جاده، ترافیک را کم می کند.
بدون نیاز به تجهیزات تراکمی.
بدون نیاز به انباشت مواد پرکننده دانه.
به افزایش بهره وری نیروی کار و هزینه بهره وری کمک می کند.
به دلیل حل و فصل دراز مدت بازنویسی نمی شود.
انسجام خوب
جلوگیری از خونریزی یا جداسازی
اجازه می دهد تخلیه کنترل شده از طریق نقاط ورود محدود.
پس از قرار دادن، حل نمی کند.
عملکرد بتن نهایی

کيفيت حالت پلاستيک به مزايای عملکرد نهايی مهم تبديل می شود:

محتوای هوای بالا

ویژگی
فواید
محتوای هوای بالا
مقاومت در برابر آسیب های یخ زده / خرد کردن.
عایق خوب حرارتی و آکوستیک.
انسجام خوب
ساختار پایدار فوم، حل و فصل را کاهش می دهد.
کاهش خونریزی و جداسازی
تراکم و قدرت کنترل شده.
قدرت کم برای حذف خدمات پس از آن امکان پذیر است.
محدوده تراکم و نقاط قوت موجود برای هر نوع بتن فوم
CEMEX شما را به تیم تکنولوژی بسیار با تجربه خود که به شما امکان ایجاد مخلوط های سفارشی برای تمام نیازهای بتن خود را می دهد دسترسی خواهید داشت. تیم فنی ما دارای تجربه فراوان تولید مخلوط منحصر به فرد برای مشاغل فردی می باشد و می تواند مسائلی مانند شرایط خوردگی زمین، شرایط آب و هوایی و شرایط سخت افزاری بالا را تسهیل کند. CEMEX به مشخصات شما کار خواهد کرد، یا در صورت درخواست پیشنهادات ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که ما نیازهای خاص پروژه شما را برآورده می کنیم. با ما تماس تلفنی ما را در شماره تماس بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *